Barevné schéma:

Stolní tenis - 11. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-11-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
26.11.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (13 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)601757
53
33
2.Honza (Jan Dvořák)512030
-20
32
3.Polot (Tomáš Poloni)421694
15
31
4.Radek_isa (Radek Iša)421554
4
30
5.Bláža61 (Milan Blaškovič)421474
27
29
6.koStka (Karel Teplý )421458
11
28
7.Tom384 (Tomáš Horázný)421546
6
27
8.labirhm (Miroslav Hříbal)331308
14
26
9.PetraS (Petra Skrutková)331362
6
25
10.Macek (Kuba Nosek)331322
15
24
11.Pavca (Pavel Dobřenský)331414
-4
23
12.MilanPi (Milan Pišl)331403
-12
22
13.Gibbon (Radovan Beňo)331435
-15
21
14.Bobeš (Roman Polák)331536
-7
20
15.Dako (David Konečný)331346
4
19
16.miKers13 (michal caletka)331185
20
18
17.Bre2 (Jiří Břenek)331385
0
17
18.Krusty (Tomáš Juříček)241278
7
16
19.Chemik (Jiří Pryček)241334
-4
15
20.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241301
-11
14
21.Jahu (Ondřej Vala)241356
-31
13
22.Ledňáček říční (Pavel Vranka)241249
-18
12
23.MiŠ (Milan Škrhák)151096
-5
11
24.Astacate (Šimon Hallo)061304
-83
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Bláža61Honza
1
7:11 4:11
-2
PetraSPavca
2
11:9 9:11 8:11
-1
MacekLukas12
2
4:11 4:11
-1
MiŠTom384
1
6:11 7:11
-3
SašetkaaBobeš
3
5:11 9:11
2
PolotAstacate
-4
11:2 11:1
6
DakoLedňáček říční
-10
11:4 11:6
9
miKers13Gibbon
-9
11:8 8:11 11:9
-1
labirhmkoStka
1
9:11 11:8 10:12
13
Bre2Jahu
-13
11:4 11:7
1
KrustyRadek_isa
-1
6:11 11:9 8:11
2
MilanPiChemik
-2
12:10 6:11 11:6

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
PolotLukas12
12
5:11 7:11
1
HonzaBre2
-1
11:3 11:2
-15
AstacateMacek
9
4:11 7:11
-10
JahuBláža61
6
8:11 9:11
-4
DakoTom384
4
4:11 6:11
-4
MiŠLedňáček říční
7
4:11 8:11
9
PetraSGibbon
-9
11:7 11:7
4
BobešRadek_isa
-4
8:11 11:8 11:9
1
miKers13Pavca
-1
11:9 5:11 9:11
-7
MilanPikoStka
7
7:11 9:11
-3
KrustySašetkaa
3
11:6 10:12 9:11
-8
Chemiklabirhm
8
11:13 6:11

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
AstacateMiŠ
9
11:2 10:12 11:13
-13
HonzaLukas12
22
7:11 7:11
-10
JahuGibbon
6
11:13 9:11
2
Tom384koStka
-2
9:11 12:10 11:7
2
PolotDako
-2
11:4 11:7
-4
PetraSRadek_isa
4
7:11 8:11
6
Bláža61Bre2
-10
13:11 11:4
5
MacekmiKers13
-5
11:8 11:4
1
BobešPavca
-1
9:11 11:5 11:4
7
Ledňáček říčnílabirhm
-4
14:12 8:11 11:7
5
MilanPiSašetkaa
-5
11:2 11:4
-2
KrustyChemik
2
6:11 11:4 10:12

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
12
JahuAstacate
-12
11:4 11:9
-4
ChemikDako
4
9:11 14:12 3:11
7
Lukas12Tom384
-4
11:8 11:8
-1
BobešHonza
1
9:11 9:11
4
PetraSmiKers13
-4
11:7 14:12
7
Bláža61MilanPi
-7
11:6 12:10
-4
MiŠKrusty
4
4:11 6:11
-5
MacekkoStka
5
4:11 11:13
5
PolotRadek_isa
-5
11:4 14:12
-7
Ledňáček říčníPavca
4
8:11 6:11
4
Bre2Sašetkaa
-2
12:10 4:11 11:9
-1
labirhmGibbon
1
11:8 5:11 4:11

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-20
AstacatemiKers13
12
3:11 6:11
5
Lukas12Bláža61
-3
11:5 11:5
-3
MiŠSašetkaa
3
8:11 6:11
-14
JahuChemik
9
4:11 4:11
-2
PolotHonza
2
2:11 8:11
3
koStkaPavca
-3
11:5 4:11 12:10
4
Tom384Bobeš
-4
12:14 11:5 11:8
9
MacekPetraS
-9
11:4 11:8
9
DakoMilanPi
-9
11:5 16:14
-8
Ledňáček říčníBre2
8
5:11 7:11
-3
Krustylabirhm
3
10:12 17:15 8:11
5
Radek_isaGibbon
-5
11:8 11:8

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
MiŠJahu
4
4:11 6:11
5
Lukas12koStka
-3
11:4 11:4
1
HonzaTom384
-1
11:4 11:9
-17
AstacateKrusty
10
6:11 9:11
10
Bláža61Bobeš
-10
11:7 11:6
-2
MacekPolot
2
4:11 6:11
8
PetraSBre2
-14
11:8 11:7
-9
Dakolabirhm
9
11:13 8:11
7
miKers13Sašetkaa
-7
12:10 4:11 11:4
-7
Ledňáček říčníMilanPi
4
2:11 3:11
-5
PavcaRadek_isa
5
4:11 5:11
-1
ChemikGibbon
1
1:11 11:9 5:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Astacate Šimon Hallo

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Jahu Ondřej Vala

koStka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Macek Kuba Nosek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Tom384 Tomáš Horázný